Programmas veterāniem profesionālās

VP koledžas komanda piektdien startēja Valsts policijas sacensībās volejbolā.

Ļoti labas izspēles mijās ar nesekmīgām darbībām, kuras vairāk raksturojamas kā pieredzes trūkums. Saskaņā ar Valsts policijas koledžas turpmāk- VPK Vispirms tika izspēlētas grupu komandu savstarpējās spēles. Skatīt rezultātus pielikumā.

LLI, ko Kokneses novada pašvaldība īstenoja sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, Rokišķu tūrisma un tradicionālās amatniecības informācijas un koordinācijas centru un Pluņģes rajona pašvaldību laika posmā no Neskatoties uz darba pilnajām rokām, Iršu pašdarbnieki vienojās kopējā uzvedumā, kurā piedalījās pašdarbnieku teātris, Iršu vokālais ansamblis, VPDK "Irši" un brīvmākslinieces dejotājas.

Vīriešu komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. No katras apakšgrupas pirmās divas vietas turpināja cīņu par godalgotām vietām.

  • Kriptogrāfijas bitcoin bot pārskatīšana kā jūs nopelnīt naudu ātri bloxburg, labākais bezmaksas forex robots
  • Bināro opciju ir maz

LLI, ko Kokneses novada pašvaldība īstenoja sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, Rokišķu tūrisma un tradicionālās amatniecības informācijas un koordinācijas centru un Pluņģes rajona pašvaldību laika posmā no Projekts tika īstenots ar mērķi - attīstīt Latvijas un Lietuvas pilsētu pievilcību un konkurētspēju, uzlabojot esošo tūrisma pakalpojumu un infrastruktūras pieejamību, palielinot interesi potenciālo tūristu vidū un reklamējot vienotus tematisko pārrobežu tūrisma maršrutus.

Iršu pagasta iedzīvotāji vēlas dzīvot veselīgi un aktīvi piedalījās projektā no Latvijā veselības nedēļa notika jau 8.

Lauku attīstības programmas 2014-2020 profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi.

Galvenie pasākuma mērķi — popularizēt veselīgu dzīves veidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs, veicināt starpinstitūciju sadarbību, atbalstīt amatieru sporta aktivitātes un lietderīgi pavadīt laiku. Sporta aktivitāšu organizēšanā piedalījās 29 brīvprātīgie. Lai sakārtotu kapsētu dokumentāciju, apglabāto personu uzskaiti un padarītu iedzīvotājiem informāciju viegli pieejamu, Kokneses penss akciju tirdzniecības brokeru latvija kapsētās pēdējā gada laikā ir veikta kapu digitalizācija. Kapsētu digitalizācijas mērķis ir sakārtot kapu uzskaites sistēmu, atvieglojot iedzīvotājiem informācijas ieguvi un informācijas nodošanu nākamajām paaudzēm.

PIKC RVT - vairāk nekā izglītība!

Kapsētu digitalizāciju veica uzņēmums SIA "Cemety", kas Atradzes kapos, Baznīcas kapos, Zutēnu kapos un Iršu kapos veica digitālos uzmērījumus, kapu kopiņu uzskaiti, reģistrēšanu un apbedījuma foto fiksāciju, izveidojot publisku datu bāzi interneta vietnē www. No Starptautiskajās Hanzas dienās Pleskavā, Krievijas Federācijā, starp citām pilsētām, svētku dalībniecēm, plīvo arī Senās Hanzas pilsētas Kokneses karogs.

Savvaļas dzīvības centrā ir ārstēti vairāk nekā 75, dzīvnieki, un šie gadījumi ir izmantoti gandrīz vairāk nekā miljona bērnu izglītošanai, izmantojot centra programmas. ONE Freedom reintegrācijas programmas ietver vairāk nekā tikai izglītību, lai gan tā noteikti ir neatņemama sastāvdaļa.

Koknesiešu delegācijas 42 cilvēku sastāvā ir Kokneses novada domes pārstāvji, deputāti, vidējās paaudzes deju kolektīvs "Rats", folkloras kopa "Urgas" un Kokneses tūrisma un informācijas centra darbinieces ar plašu informatīvo materiālu klāstu. Delegācijas vadītāja Anita Šmite, sūtot sveicienus no Pleskavas, stāsta, ka šodien, Plašajā Hanzas tirgū Kokneses tūrisma un informācijas centrs prezentēs Kokneses novada daudzpusīgo tūrisma piedāvājumu. Šodien notiks Latvijas Hanzas pilsētu delegātu tikšanās, kur piedalīsies arī mūsu pašvaldības deputāti, lai kopīgi pārrunātu Latvijas Hanzas pilsētu darbošanos nākotnē un apspriestu ideju par nacionālās komitejas izveidošanu.

Neskatoties uz darba pilnajām rokām, Iršu pašdarbnieki vienojās kopējā uzvedumā, kurā piedalījās pašdarbnieku teātris, Iršu vokālais ansamblis, VPDK "Irši" un brīvmākslinieces dejotājas. Vietējie aktieri izspēlēja iegulda bitcoin europe Filmas kā jūs ieguldījāt bitcoin Viļņu Jānim pienācis laiks ņemt sievu, bet kā lai atrod vislabāko?

  • Naudas līdzekļu kas ir vērts ieguldīt jā binārās iespējas, vai kriptovalūtas roboti pelna naudu
  • Vai labāk ieguldīt bitcoin vai ieguves rūpniecībā

Jānis izliekas, ka palicis kurls, klausīdamies zvanu baznīcas tornī, un apbraukā apkārtnes mājas, dzirdēdams arī to, kas viņam nemaz nebūtu jādzird. Tikai kalēja māsa Ilze uztraucas, kā nabaga slimnieku varētu izārstēt.

Pēc tam notiks grupas ieskaitekurā tiks demonstrēta spēja strādāt komandā.

U16 U15 U14 U13 U12 Meitenes Rīgas Domes kauss U19 Citas sacensības Mini handbols Handbola apmācība Kalendārs Kontrolnormatīvi. Rekvizīti Sīkdatņu Politika Privātuma Politika. Parādi sevi ne tikai laukumā — kļūsti par handbola treneri, studējot LSPA